لیست 4 تایی تعدادی از بهترین متخصصان ارتودنسی در تهران

دوشنبه 5 اسفند 1398
13:11
رعنا

1. دکتر هادی درویش پور بهترین متخصص ارتودنسی تهران و کرج

اگر یک جستجوی ساده در اینترنت انجام داده باشید متوجه میشوید که دکتر درویش پور از نامدارترین متخصصان ارتودنسی تهران و کرج هستند. ایشان دارای درجه دکتری تخصصی در رشته ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت هستند. (یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت).

دکتر درویش پور رتبه اول آزمون تخصصی ارتودنسی در کشور بودند و مستقیما توسط وزیر بهداشت وقت مورد تقدیر قرار گرفتند. برای آسایش حال مراجعان و شهروندان تهرانی دکتر درویش پور در سه منطقه تهران و یک منطقه کرج مطب دایر کرده اند که هر چهار مطب از مجهزترین مطب های دندانپزشکی کشور هستند.

اطلاعات تماس ایشان را در زیر ببینید

وبسایت دکتر درویش پور: https://www.drdarvishpour.com/

اینستاگرام دکتر درویشپور: https://www.instagram.com/dr.darvishpour/

شماره تماس :02188852614

2. دکتر علیرضا خدیوی

دکتر خدیوی هم از برجسته ترین متخصصان ارتودنسی تهران هستند. با وجود اینکه دکتر سال ها است مشغول خدمت رسانی به مراجعان در تهران هستند اما چند سالی است به دلیل استقبال مراجعانشان، حسابی نامدار شده اند.

3. دکتر امیرکامیار خضری

دکتر خضری از جوانترین اما بهترین ارتودنتیست های تهران هستند. با وجود سن پایینی که دارند اما تجربه فوق العاده ای در تهران و حتی کرج دارند.

4. کلینیک فوق تخصصی دندانپزشکی و ارتودنسی ایده آل

کلینیک تخصصی ایده آل، بهترین متخصص ارتودنسی در تهران نیست، اما در این کلینیک جمعی از بهترین متخصصان این رشته مشغول فعالیت هستند. به عبارتی این کلینیک بهترین کلینیک تخصصی ارتودنسی در تهران است. اگر میبخواهید تمام خدمات دندانپزشکی مخصوصا ارتودنسی را در زیر یک سقف تجربه کنید حتما به این کلینیک یکبار هم که شده سر بزنید.


[ بازدید : 7 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دندانپزشکی است. || قدرت گرفته از Pasargadblog.ir
× بستن تبلیغات